ویدئو مارکتینگ

با  انيميشن سازي كسب و كار معرفي كن

اگر یک عکس هزار حرف براي گفتن دارد،یک فیلم چقدر مي تواند با ارزش باشد؟ ويدئو ماركتينگ، یک استراتژی بازاریابی از انواع ماركتينگ رو به جلو است که ویدیوهای جذاب، در کمپین های بازاریابی ادغام می شوند.

ويدئو ماركتينگ را می توان برای هر چیزی نظير ایجاد گزارش به مشتری،تبلیغ برند، خدمات یا محصولات استفاده کرد.علاوه بر این، بازاريابي ويدئويي می تواند به عنوان واسطه ای برای ارائه چگونگی کار، ترویج توصیفات مشتری، رویدادهای پخش مستقیم و ارائه محتوای سرگرم کننده نيز باشد.

نياز كسب و كارها به ويدئو ماركتينگ

ويدئو ماركتينگ به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. امروز بیشتر تلاشهای بازاریابی یک شرکت، برای کمک به اعتماد سازی طراحی شده است. ويدئوها،آنچه را كه شما می گوید و آنچه واقعا هستید را به وضوح به نمايش مي گذارند و به مشتریان این امکان را می دهند که پشت پرده همکار شما شوند و از برند شما مطلع شوند.امروزه ويدئو ماركتينگ به یکی از ابزارهای قدرتمند بازاریابی تبدیل شده است. قدرت آنها در این واقعیت نهفته است که آنها فقط در عرض چند ثانیه و با روشی سرگرم کننده و جذاب می توانند داستان محصول شما را بیان کنند.

ويدئو ماركتينگ

تاثير ويدئو ماركتينگ در فروش و جذب مشتري بر اين اساس است كه ويدئو یک معدن طلای سئو با ایجاد بک لینک به سایت شما، افزایش لایک و اشتراک گذاری (که می تواند در رتبه بندی جستجو تأثیر بگذارد)و ترافیک سایت شما را هدایت می کند البته فراموش نکنیم که YouTube متعلق به Google است. فیلم ها هم چنين باعث افزایش اطلاعات می شوند. اگر مشتریان شما فقط چیزی را بشنوند، احتمالاً آنها حدود 10٪ از این اطلاعات را سه روز بعد در حافظه شان نگه مي دارند.در مقابل، اگر آنچه آنها می شنوند با تصاویر مربوطه همراه باشد، به طور متوسط ​​65٪ از این اطلاعات را سه روز بعد در يادشان نگه خواهند داشت.در سال 2017 ، محتوای ویدئویی 74 درصد از کل ترافیک آنلاین را به خود اختصاص داده است و این به این معناست که ويدئو ماركتينگ می تواند بازدیدکنندگان جدیدی را به سمت شما جلب کند. چهار برابر خریداران و مشتری ها مایل هستند ویدیوی محصول را تماشا کنند تا توضیحات محصول را بخوانند و پس از تماشای ویدیو، مشتریان 64-85٪ بیشتر احتمال خرید محصول را دارند و پس با انيميشن سازي كسب و كارتو معرفي كن.

2 دیدگاه

  1. امید گفت:

    ممنون از مطالب مفیدتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp