اسپانسر اینستاگرام

چگونه یک اسپانسر اینستاگرام خوب پیدا کنیم؟

 

اسپانسر اینستاگرام به چه معنا است؟

برخی از پست ها به عنوان پست تبلیغی به حساب می‌آیند.
ارسال این پست در اینستاگرام به معنی اطلاع رسانی به همگان بوده و این تبلیغ توسط شرکتی خاص حمایت می شود تا بتواند از طریق تبلیغ اسپانسر اینستاگرام محبوبیت زیادی را کسب کند و محصولات خود را به فروش برساند.

چگونه تبلیغ اسپانسر اینستاگرام بسازیم؟

برای ساختن تبلیغ و یافتن اسپانسر اینستاگرام راه های گوناگون و متعدد زیادی پیش روی شما قرار دارد.

جهت بدست آوردن حامیان مالی و اسپانسر اینستاگرام شما در واقع نیاز به یک حساب کاربری اینستاگرامی پر از عکس ها و تصاویر حیرت آور و شگفت انگیز از سفرها، بازدید از رستوران ها، مکان های تاریخی مثل موزه ها، سلفی با اشخاص معروف و....  دارید.با در اختیار داشتن پست‌هاو یا محتوای عالی در اینستاگرام دنبال کنندگان فراوانی شما را همراهی خواهند کرد.

 اکنون قصد دارید با همکاری این دنبال کننده ها یک اسپانسر اینستاگرام را برای پیج و صفحه خود جذب کنید اما چگونه می توانید حامیان مالی را در اینستاگرام پیدا کرده و آنها را به سمت و سوی صفحه خود بکشانید؟

برای گرفتن اسپانسر اینستاگرام از کجا باید شروع کرد؟ چگونه به ایده های برندهای برتر نزدیک شوید؟ چگونه مخاطبان بیشتری را به تبلیغات در اینستاگرام خود جذب کنید؟

در صورتی که به تازگی شروع به انجام این کار کرده اید ممکن است کمی دلهره آور و استرس زا به نظر برسد، اما با رعایت برخی نکات و استراتژی های خاص می توانید به سادگی اسپانسر اینستاگرام را جذب نمایید.

پذیرش تبلیغات در اینستاگرام

 

پذیرش تبلیغات در اینستاگرام

هنگامی که برای نخستین بار به گرفتن حامی مالی و اسپانسر اینستاگرام فکر می کنید ممکن است کمی در نظرتان دشوار به نظر برسد. با وجود تعداد زیاد و کثیری از تبلیغ کنندگان موجود در شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام ممکن است سخت باشد که بتوانید نظر حامیان مالی تبلیغات را به صفحه ی خود جلب کنید، اما درک کردن این نکته بسیار مهم است که اگر دارای هویت قدرتمند بصری باشید و یک پیج اینستاگرامی با پست های فراوان و سرگرم کننده در اختیار داشته باشید، علاوه بر این پست های جالب خود را به طور مکرر افزایش دهید، دیگر تفاوتی نمی‌کند که میزان دستیابی شما به فالوور و دنبال کننده به چه میزان است.

با این حال حامی مالی اینستاگرام به دنبال صفحه هایی برای تبلیغات اسپانسری اینستاگرام می گردد که با وجود بازدید کننده های قوی و فعال دارای میزان فالوور بیشتری باشند. به عنوان مثال اگر صفحه و حساب کاربری اینستاگرام شما 300k فالوور داشته باشد، قطعاً اسپانسر اینستاگرام شما را به یک پیج با مقدار فالوور 30k ترجیح می دهد.

مجری تبلیغات اینستاگرام بایستی با مخاطبین خود آشنا باشد.

شاید از قبل ایده های خوب و سرگرم کننده ی مهیجی را درباره آنچه مخاطبین از پیج شما لذت می برند در ذهن خود داشته باشید اما اگر می‌خواهید اسپانسر اینستاگرام را به صفحه خود بکشانید لازم است مخاطبین پیج خود را به خوبی درک کنید. به این منظور دانستن محل زندگی، دامنه سنی، جنسیت و عملکرد فعال دنبال کنندگان می تواند به شما در جهت بدست آوردن اسپانسر اینستاگرام کمک به خصوصی نماید. این یک راهنمایی عالی برای پست هایی خواهد بود که قصد دارید در آینده آنها را در صفحه خود منتشر کرده و قرار دهید و یا محتواهایی که می‌دانید مخاطبان شما از آن لذت خواهند برد را برایشان به اشتراک بگذارید.

مهمترین مزیت و فایده آشنا بودن با اطلاعات فالوورها و دنبال کنندگان صفحه ی خود این است که شما می توانید مخاطبین خود را با اسپانسر اینستاگرام محبوب آشنا کرده و آنها را به خرید محصولات و تبلیغات ارائه شده توسط وی ترغیب و تشویق کنید‌.
در صورتی که این چرخه جذب اسپانسر اینستاگرام و آشنا شدن مخاطبین با آن سریعتر ادامه پیدا کند، صفحه شما می‌تواند درآمدزایی بسیار بالایی در جهت پذیرش تبلیغات به دست آورد و این موضوع به معنی آن است که پیج اینستاگرام شما تبدیل به یک مارک و برند ویژه برای جذب تبلیغات و اسپانسر مالی در اینستاگرام خواهد شد.

تبلیغات ارزان اینستاگرام

اگر مراحل بالا را برای کسب اسپانسر اینستاگرام به دقت مطالعه کرده و در صدد انجام آنها باشید، می توانید با مخاطبین خود بیشتر آشنا شده و ارتباط موثرتر و مفیدتری با آنان برقرار کنید. همچنین بدانید که آنها از چه قشری از افراد جامعه هستند. دانستن این مطالب به شما کمک می کند تا یک اسپانسر اینستاگرام مناسب را انتخاب کنید. ممکن است مخاطبین و فالوورهای صفحه شما دارای سطح درآمد مالی معمولی باشند، شما با دانستن این موضوع می توانید از تبلیغات ارزان اینستاگرام در صفحه مجازی خود استفاده کرده و آنها را به فالوورها معرفی کنید.
 با این حال عکس قضیه نیز در مورد پذیرش اسپانسر اینستاگرام برای صفحه شما صدق می‌کند و صحت دارد.

همیشه معتبر باقی بمانید.

این گزینه احتمالا مهمترین مرحله در جهت جذب اسپانسر اینستاگرام به صفحه تبلیغاتی شما برای معرفی محصولات و خدماتش به مخاطبین خواهد بود.
 گرفتن اسپانسر برای اینستاگرام و همکاری با انواع مختلفی از مارک ها و ارائه دهندگان خدمات گوناگون جهت برجسته شدن صفحه تبلیغاتی شما در اینستاگرام بسیار موثر خواهد بود. با این حال بسیار اهمیت دارد که دنبال کنندگان را همواره در اولویت کاری خود قرار دهید.
اصالت داشتن و پایدار بودن پیج تبلیغاتی شما در اینستاگرام در واقع تماماً بستگی به این فالوورها دارد. بایستی بسیار مراقب و هوشیار باشید تا با انجام ندادن تبلیغات خدماتی، محصولاتی و یا تجاری که مخاطبین به سوی آنها علاقه و واکنش خاصی از خود نشان می‌دهند فالورهای ارزشمند خود را از دست نداده و آنها را در صفحه مجازی خود حفظ کنید.

با تمرکز داشتن بر روی محصولات و تبلیغاتی که دنبال کنندگان از آن پیروی کرده و در صدد خریدشان هستند، به علاوه از این محصولات لذت می برند، می توانید از مزایای تبلیغات اینستاگرامی بهره ببرید و کسب درآمد داشته باشید.

در این محتوا و مقاله سعی شده تا درباره موضوع چگونه اولین اسپانسر اینستاگرام را بدست آوریم بحث کنیم. اکنون می توانید برای یافتن همکاری های تبلیغاتی جدید شروع به فعالیت در اینستاگرام نمایید و آنها را با دنبال کننده های خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp